Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Менеджер Фірташа отримав ще 7 мільйонів на пляж і парк Южного

Управління капітального будівництва Южненської міськради Одеської області 27 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Бізнес Інформація Технологія» на благоустрій пляжно-паркової зони за 7,00 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року тут мають прокласти господарсько-питний водопровід, каналізаційну мережу, влаштувати сходи та пандуси, проїзди, доріжки й тротуари, поставити 69 лавок і 54 смітники, влаштувати зовнішнє освітлення (59 ліхтарів), територію озеленити (ялівець, троянди, по сотні дерев туї та сосни, газони).

Також повинні встановити фонтан декоративні елементи, ціни на котрі вже від початку вказали в самому техзавданні:

  • фонтан - 500 тис грн.;
  • дві альтанки - 60 і 80 тис грн.;
  • арка - 50 тис грн.;
  • колонада - 80 тис грн.

Роботи фінансують з місцевого бюджету.

До 2008 року основна частка статутного капіталу фірми «Бізнес Інформація Технологія» належала Дмитру Чірічу - представнику групи Дмитра Фірташа в низці облгазів та «УкрГазЕнерго». Згодом його частку було переоформлено на Катерину Чіріч. Мінорітарними власниками фірми є Олександр Завражнов.

Нагадаємо, у квітні цього року управління замовляло проведення берегозахисних та протизсувних заходів у Приморському парку за 9,57 млн грн. Підряд тоді також отримала фірма «Бізнес Інформація Технологія».

Перед цим у березні мерія Южного винесла на громадське обговорення проект масштабної забудови узбережжя в районі Сичавського ставу, що між Южним і сусідньою Сичавкою. З такою пропозицію в міськраду звернулося ТОВ «Зелений мис». Компанія пропонує створити на території Приморського парку курортний комплекс з чотириповерховим готелем, комплексом люкс-апартаментів, котеджів, магазинами, дитячим парком, водним парком «Море і пісок». В тому ж проекті передбачені нові дороги і берегоукріплювальні споруди.

Источник Наші гроші
Фото Лёша Зайцев
Просмотров: 2064 ]]>Печать]]>

В этом разделе:


Последние комментарии : 1

Автор: oblomov | 2013.07.24 11:34


]]>]]>

О****етьТанцую!!! Деньги в бюджете раки есть!
Коллектор поменяли, трубы водоканала и задвижки поменяли, электросети в полном порядке, теперь можно и пляж отгрохать.
Забор от быдла в смету входитРжунимагу? А то как такое добро и всем желающимЗлюсь свободный доступ? Не порядок!