Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Новини освіти, травень 2013 року

 • Всеукраїнський огляд на кращі здоров'язбережувальні технології в ДНЗ
 • Обласний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»
 • Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»
 • Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2012-2013 н.р.»

Всеукраїнський огляд на кращі здоров'язбережувальні технології в ДНЗ

Усі ми - і батьки, і освітяни - бажаємо всього якнайліпшого своїм дітям. І нам відомо, що серед причин погіршення здоров'я дітей та молоді основною є спосіб життя. Тож, щоб батьки могли обрати найкорисніше, а педагоги мали змогу поділитися досвідом, Міністерством освіти і науки України за підтримки Освітнього порталу «ПедПРЕСА» було оголошено Всеукраїнський огляд кращих відеоматеріалів про здоров'язбережувальні технології, що впроваджуються у дошкільних навчальних закладах.

Протягом лютого - березня 2013 року тривав відбір кращих відеоматеріалів про здоров'язбережувальні технології на місцевому, районному та обласному рівнях.

З 25 квітня по 25 травня 2013 року на Освітньому порталі «ПедПРЕСА» відбувалося голосування за найкращий відеоматеріал. За умовами конкурсу, краща десятка відеоматеріалів, що визначиться за результатами голосування, будевідзначена дипломами Міністерства освіти і науки України.

І ось довгоочікуваний результат: 5347 «голосів»! ДНЗ №1 «Золота рибка» м. Южного (конкурсант №53) посів п'яте місце у рейтингу лідерів, увійшовши в десятку переможців!

Дякуємо всім за підтримку!

Обласний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»

На виконання спільного наказу управління у справах сім'ї та молоді , управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 19 березня 2013 року №103/ОД/16-1-01 «Про проведення 9-го обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» команда ЗОШ №1 «Імпульс», яка стала переможцем міського етапу Конкурсу, взяла участь в обласному етапі, який проходив 17-19 травня 2013 року на базі Українського державного центру «Молода гвардія». Учасниками конкурсу стали 35 команд. Програмою фестивалю передбачалося :

 • тренінг щодо формування здорового способу життя дітей і молоді;
 • конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;
 • конкурс-вікторина;
 • конкурс плакатів, банерів, художніх, творчих робіт;
 • конкурс фотографій.

За результатами конкурсу команда ЗОШ №1 стала лауреатом обласного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». Режисери команди Ілляшенко Олена Миколаївна та Пачковська Олеся Федорівна нагороджені грамотою за кращу режисерську роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

На базі Національного університету «Острозька академія» 16-17 травня 2013 року відбулася VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для дітей дошкільного віку й учнів 1-8 класів. На розгляд журі було подано понад 200 робіт, проте безпосередньо на конкурс приїхали більше 100 учасників з різних куточків України. Координатор заходу професор, декан гуманітарного факультету НаУОА Василь Жуковський наголосив, що популярність заходу сприяла тому, що цього року олімпіада проводиться у два етапи, участь у ній змогли взяти не лише учні, а й дошкільнята, студенти професійно-технічних училищ і вищих навчальних закладів

Учасників заходу вітали почесні гості - ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, перший президент України Леонід Кравчук, віце-президент «Східноєвропейської місії» по операціях в Європі Бартош Рибінскі, український поет-пісняр, народний артист України Вадим Крищенко, завідувач відділу освіти Міжнародної громадської організації «Надія людям» Олександр Бондарчук і завідувач відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України Віктор Вознюк.

Протягом двох днів дошкільнята й учні 1-2 класів презентували свої творчі роботи, розповідали вірші та співали пісні. Учні 3-4 писали тест на знання Святого Письма, презентували творчу роботу та розповідали про створення світу. Школярі 5-6 класів, окрім написання тесту на знання Святого Письма, готували презентації на основі твору-роздуму «Чому Біблія найбільш популярна Книга у всьому світі?». Учні 7-8 класів писали тест і захищали презентацію на основі есе «Хто з відомих особистостей минулого чи сучасної України близький до християнського ідеалу?».

За результатами конкурсних випробувань переможцями VІ Всеукраїнської олімпіади стали 26 учасників. Серед дошкільнятІІІ місце посіла вихованка середньої групи «Б» ДНЗ № 4 «Казка» м.Южного Солодова Каріна ( наставник:Яременко Таїса Іванівна, вихователь середньої групи «Б» дошкільного закладу № 4 «Казка»).

"Майбутнє у нашої держави є, бо проводяться такі конкурси. І нам усім варто зрозуміти, що лише Біблія - це початок пізнання Бога та фундамент християнської моральної сили".

 

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2012-2013 н.р.»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» від 07.09.2011 № 1030, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2011 року за № 1336/20074 та відповідно до Договору про взаємодію між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Федерацією футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013-2016 роках від 11.12.2012 року проводиться Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Метою конкурсу є виявлення творчих здібностей вчителів фізичної культури, підвищення їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу та популяризації здорового способу життя.

Завдання Конкурсу полягають у:

 • піднесенні ролі вчителя фізичної культури у суспільстві;
 • виявленні інноваційних педагогічних технологій;
 • сприянні розвитку ініціативності педагогічних кадрів;
 • поширенні та розповсюдженні передового педагогічного досвіду.

В ІІ (зональному обласному ) етапі Конкурсу цього року, який відбувся 15-17 травня 2013 року в м. Іллічівську, взяла участь вчитель фізичної культури АШГ Вишня Світлана Олександрівна, яка посіла І місце в номінації «кращий інноваційний урок з фізичної культури» та ІІ місце в номінації «кращий урок фізичної культури з елементами футболу». За сумою балів двох проведених уроків Світлана Олександрівна на ІІ місці. У вересні 2013 року Вишня С.О. стане учасником ІІІ (фінального обласного) туру Всеукраїнського конкурсу.

Інформація підготовлена завідувачкою міського методичного кабінету Виноградовою Ж.Г.

Источник yuzhny.org
Просмотров: 1468 ]]>Печать]]>

В этом разделе: