Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Южненське БТІ розширило свої можливості

КП «Южненське міське бюро технічної інвентаризації» отримало черговий сертифікат на надання послуг. До раніше отриманим сертифікатам та ліцензіям на виконання робіт по експертній оцінці і проектуванню об'єктів нерухомості підприємство, перше в Одеській області, 10 січня 2013 року, отримало сертифікат на проведення робіт з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

Згідно цих дозвільних документів Южненське БТІ має право проводити роботи на всій території України в правовому полі.

До зміни законодавства роботи по технічній інвентаризації КП ЮГБТІ були суворо обмежені кордонами міста Южне, а сертифікація даного роду діяльності ці межі значно розширила.

В даний час, відповідно до інструкції, технічна інвентаризація проводиться в таких випадках:

  • Перед прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;
  • Перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна, які були створені в результаті розділу, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого розділу, об'єднання або виділення частини завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію.

В інших випадках технічна інвентаризація проводиться за бажанням замовника.

Виходячи з багаторічної практики співробітники БТІ рекомендують проводити потокову інвентаризацію об'єктів нерухомості перед вчиненням кожної угоди, так як продавці і покупці не є фахівцями в даній області і не можуть достовірно визначити наявність самовільної реконструкції, достовірність розмірів і площ приміщень, складу об'єкта нерухомості в цілому і т. д.

Для оформлення договорів на проведення робіт і надання послуг необхідно звертатися в офіс за адресою: Одеська область, місто Южне, проспект Леніна,1/2.

Комунальне підприємство "Южненське міське бюро технічної інвентаризації"
Україна 65481, Одеська обл., м. Южне, пр. Леніна,1/2
тел. (04842) факс. 2-46-86, 2-36-86, 2-36-79

Источник yuzhny.org
Просмотров: 2810 ]]>Печать]]>

В этом разделе: