Pizza & Steak

Меню
Pizza & Steak
Южный, пр.Мира 25

(068) 333 0 555

WellCafe

Доставка бесплатная от 150 грн
Самовывоз - 20 % - дополнительно к акциям
График работы с 11.00 до 22.00
instagram.com/wellcafe_rest

Напитки
Европейское
Японское
Детское
Устричное
Пицца

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Квартира от строителей в новом доме
Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Южненские новости от 17.05.2012

 • Дерево в образі людини зображене на транспаранті.
 • Великий екран буде встановлений в центрі міста.
 • Удосконалення зовнішнього освітлення чи втручання у внутрішню роботу?
 • Пляжний сезон у селі Григорівка буде відкрито.
 • 20 травня працівники культури відзначають своє професійне свято.
 • Южненська родина стала найспортивнішею сім'єю в Україні.

 • Дерево в образі людини зображене на транспаранті. Його підготували активісти одного з будинків. Таким чином люди висловлюють протест проти вирубки дерев.
Дерево в образі людини зображене на транспаранті. Його підготували активісти одного з будинків. Таким чином люди висловлюють протест проти вирубки дерев. 16 травня група мешканців провела акцію під перукарнею. Цей заклад, на думку жителів, є ініціатором вирубки зеленого насадження.

 

 • Великий екран буде встановлений в центрі міста.
Великий екран буде встановлений в центрі міста. Організатори готуються до трансляцій матчів Евро 2012. Дозвіл на розміщення дали члени виконкому 17 травня.

 

 • Удосконалення зовнішнього освітлення чи втручання у внутрішню роботу?  Більше місяця у Южному ведеться активна робота з заміни лампочок у ліхтарях. Чому працює в Южному одеська фірма, дізнавалися наші журналісти.
Удосконалення зовнішнього освітлення чи втручання у внутрішню роботу? Більше місяця у Южному ведеться активна робота з заміни лампочок у ліхтарях. Працюють відразу кілька спеціалізованих машин. Проте до южненського комунального підприємства електромереж бригади електриків ніякого відношення не мають. Чому працює в Южному одеська фірма, дізнавалися наші журналісти.

 

 • Пляжний сезон у селі Григорівка буде відкрито. З травня територію пляжу взяло у підпорядкування комунальне підприємство Нових Біляр.
Пляжний сезон у селі Григорівка буде відкрито. З травня територію пляжу взяло у підпорядкування комунальне підприємство Нових Біляр. 16 травня воно заявило про своє право управляти рекреаційною зоною.

 

 • Южненська родина стала найспортивнішею сім'єю в Україні. Завдяки перемозі родини Луць місто Южне стане ценром проведення змагань "Мамо,тато, я - спортивна сім'я" у 2013 році
Сім'я з Южного захищала честь Одещини на всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я - спортивна сім*я». Відбувалися перегони у Полтаві 13 та 14 травня. Южненська родина Луць була налаштована на перемогу. На підготовку учасники мали всього два тижня. З яким результатом повернулися ви дізнаєтеся з нашого наступного сюжету.

 

 • 20 травня працівники культури відзначають своє професійне свято. На глядачів чекають прем'єри від артистів. У колективів залишалася одна генеральна репетиція.

20 травня працівники культури відзначають своє професійне свято. До цієї події всі творчі колективи палацу культури готують традиційний святковий концерт. На глядачів чекають прем'єри від артистів. Зараз триває масштабний підготовчий процес. У артистів залишалася одна генеральна репетиція. За кулісами побувала і наша знімальна група.

 

Источник телестудия "МиГ"

Просмотров: 1583 ]]>Печать]]>

В этом разделе: