Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Южненские новости от 08.05.2012

  • Звинуватили у хабарі

Корупційний скандал знову навколо держслужбовців Южного. Цього разу під підозру потрапив перший заступник міського голови. Затриманий Юрій Параскевич -- про це йдеться у інформаційних повідомленнях на Інтернет-сайтах. Сталося це 8 травня. Швидше за все, затримання відбувалося за межами Южного. Зранку 8 травня на роботі Юрія Параскевича не було. Проте у виконкомі тривали обшуки.

 

  • Ремонт дороги

Ремонтні роботи по вулиці Хіміків продовжуються. Заміна теплотраси триває. Протягом вихідних дорожники працювали і по проспекту Григорівського десанту. Одна частина дороги була перекрита. Ремонтники тим часом вирізали ушкоджені ділянки асфальту, пилососили та заливали смолою. Як велися ремонтні роботи далі у нашому випуску.

 

  • Пожежа сталася 7 травня

В будинку по проспекту Григорівського десанту загорівся контейнер для сміття. Загасити полум'я пожежникам вдалося за кілька хвилин. Подібні випадки складають серйозну загрозу жителям дому. А головна причина спалахів - це куріння.

 

  • Реконструкція бойових дій до Дня Перемоги

Історична реконструкція щороку збирає велику кількість глядачів. Присвячена вона подіям Великої вітчизняної війни. Проводиться реконструкція напередодні Дня Перемоги. Цього року у дійстві взяли участь більше 400 артистів із 5 держав.

 

  • Підсумки акції "Серце до серця. Почуйте всі"

Благодійна акція «Почуйте всі» завершилася. Учасники підбивали підсумки та рахували гроші. Захід проводиться протягом кількох років. Волонтерами виступають головним чином школярі. Цього року грошей активісти зібрали менше ніж минулого.

 

  • Випускні екзамени

Навчальний рік завершиться раніше. Зміни у шкільній програмі пов'язані з проведенням Євро 2012. Зараз у випускників триває гаряча пора. Вони складають іспити та готуються до випускних.

 

  • Святкове шоу на честь ВК "Хімік"

Завершився сезон 2011/2012 у волейбольній Суперлізі. Понад півроку сім команд боролися за право стати чемпіонами, і після тривалого ігрового марафону вдруге поспіль кращими стали волейболістки южненского «Хіміка».

 

  • Зміни у волейбольному клубі "Хімік"

7 травня відбулися загальні збори ВК «Хімік», на яких президент клубу Нусрет Аблямітов оголосив про кадрові зміни в колективі та реорганізацію клубу.

Видео сюжет:

http://yuzhny.in.ua/info/tvnews.html

 

Просмотров: 1525 ]]>Печать]]>

В этом разделе: