Реклама "Премиум"
Южный 3D - виртуальные туры и панорамы


Южный 3D
Виртуальные туры и панорамы
гостиниц, баз отдыха, развлекательных и торговых центров, кафе, ресторанов, салонов красоты, спортивных учреждений, квартир.

Yuzhny3D.com.ua
т. (098) 19-89-399

Реклама "Премиум"
Будем здоровы вместе


Розничная сеть аптек
«Будем здоровы вместе»
приглашает принять участие
в конкурсе на должность в г. Южный
"Заведующий аптекой" - оплата 10000 грн,
"Фармацевта" оплата труда 6000 грн
(093) 740 10 94, (093) 359 19 63

Альянс Секьюрити
Реклама "Стандарт"

Дараган Ірина Миколаївна


Приватний нотаріус
Дараган Ірина Миколаївна

Южне, вул. Шевченко 1/2 (прим. “БТІ”)
т. (04842) 2 36 79, (095) 507 68 22
СБ та НД працюємо за домовленістю

Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама


Переможниці міського конкурсу «Жінка року-2011»

Переможниці міського конкурсу «Жінка року-2011» у відповідних номінаціях

Переможницями міського конкурсу «Жінка року-2011» у відповідних номінаціях соціально-економічної сфери визнані представниці підприємств, установ та закладів міста:

  1. майстер вантажного району №2 порту «Южний» Лариса Ларчик;
  2. заступник начальника відділу ремонтно-будівельного управління порту «Южний» Людмила Заволокіна;
  3. начальник зміни «Южтеплокомуненерго» Олена Рассказова;
  4. вчитель біології Авторської школи Алла Просянюк;
  5. вихователь дитсадка №4 Тетяна Оборіна;
  6. вихователь дитсадка №1 порту «Южний» Ірина Гарнаженко;
  7. вчитель української мови та літератури ЗОШ №1 Віра Зубко;
  8. бухгалтер «Южненської паляниці» Тетяна Батан;
  9. заступник головного лікаря з економічних питань міської лікарні Марія Горішна;
  10. заступник директора ПК «Дружба» Анна Бобилєва;
  11. начальник відділу випуску програм Студії «МиГ» Олена Кандалюк;
  12. керівник прес-служби ГК «Портовик» Віолетта Паніхідіна;
  13. завідувач педіатричного відділення міської лікарні Тетяна Гавіловська;
  14. лікар-терапевт цехового медичного центру ОПЗ Людмила Кукумань;
  15. майор міліції Алла Храмшина;
  16. заступник начальника юридичного відділу міськвиконкому Ірина Андрюшко;
  17. завідувач відділення терцентру соціального обслуговування Світлана Литвинюк;
  18. головний спеціаліст управління праці та соцзахисту населення Олена Мартиненко;
  19. шеф-кухар дитсадка №1 порту «Южний» Ганна Макаринська;
  20. завідувач виробництва комплексу громадського харчування й торгівлі ОПЗ Тетяна Чумак;
  21. методист центру «Спорт для всіх» Людмила Самоніна;
  22. багатодітна мати Інна Циганова;
  23. заступник міського голови-начальник фінансового управління Людмила Паскаль;
  24. активістка профкому ОПЗ та громадської організації «Любава» Наталія Шинкар;
  25. головний економіст МЖКЦ Олена Гусиніна;
  26. двірник центру «Спорт для всіх» Олена Телесненко

Рішення оргкомітету.

Источник www.yuzhny.org

Просмотров: 955 ]]>Печать]]>

В этом разделе: