Pizza & Steak

Меню
Pizza & Steak
Южный, пр.Мира 25

(068) 333 0 555

WellCafe

Доставка бесплатная от 150 грн
Самовывоз - 20 % - дополнительно к акциям
График работы с 11.00 до 22.00
instagram.com/wellcafe_rest

Напитки
Европейское
Японское
Детское
Устричное
Пицца

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Квартира от строителей в новом доме
Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Переможниці міського конкурсу «Жінка року-2011»

Переможниці міського конкурсу «Жінка року-2011» у відповідних номінаціях

Переможницями міського конкурсу «Жінка року-2011» у відповідних номінаціях соціально-економічної сфери визнані представниці підприємств, установ та закладів міста:

  1. майстер вантажного району №2 порту «Южний» Лариса Ларчик;
  2. заступник начальника відділу ремонтно-будівельного управління порту «Южний» Людмила Заволокіна;
  3. начальник зміни «Южтеплокомуненерго» Олена Рассказова;
  4. вчитель біології Авторської школи Алла Просянюк;
  5. вихователь дитсадка №4 Тетяна Оборіна;
  6. вихователь дитсадка №1 порту «Южний» Ірина Гарнаженко;
  7. вчитель української мови та літератури ЗОШ №1 Віра Зубко;
  8. бухгалтер «Южненської паляниці» Тетяна Батан;
  9. заступник головного лікаря з економічних питань міської лікарні Марія Горішна;
  10. заступник директора ПК «Дружба» Анна Бобилєва;
  11. начальник відділу випуску програм Студії «МиГ» Олена Кандалюк;
  12. керівник прес-служби ГК «Портовик» Віолетта Паніхідіна;
  13. завідувач педіатричного відділення міської лікарні Тетяна Гавіловська;
  14. лікар-терапевт цехового медичного центру ОПЗ Людмила Кукумань;
  15. майор міліції Алла Храмшина;
  16. заступник начальника юридичного відділу міськвиконкому Ірина Андрюшко;
  17. завідувач відділення терцентру соціального обслуговування Світлана Литвинюк;
  18. головний спеціаліст управління праці та соцзахисту населення Олена Мартиненко;
  19. шеф-кухар дитсадка №1 порту «Южний» Ганна Макаринська;
  20. завідувач виробництва комплексу громадського харчування й торгівлі ОПЗ Тетяна Чумак;
  21. методист центру «Спорт для всіх» Людмила Самоніна;
  22. багатодітна мати Інна Циганова;
  23. заступник міського голови-начальник фінансового управління Людмила Паскаль;
  24. активістка профкому ОПЗ та громадської організації «Любава» Наталія Шинкар;
  25. головний економіст МЖКЦ Олена Гусиніна;
  26. двірник центру «Спорт для всіх» Олена Телесненко

Рішення оргкомітету.

Источник www.yuzhny.org

Просмотров: 1268 ]]>Печать]]>

В этом разделе: