Pizza & Steak

Меню
Pizza & Steak
Южный, пр.Мира 25

(068) 333 0 555

WellCafe

Доставка бесплатная от 150 грн
Самовывоз - 20 % - дополнительно к акциям
График работы с 11.00 до 22.00
instagram.com/wellcafe_rest

Напитки
Европейское
Японское
Детское
Устричное
Пицца

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Квартира от строителей в новом доме
Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Верховний Суд скасував рішення, за яким ОПЗ мав виплатити Фірташу 6,8 мільярда

Верховний Суд скасував рішення суду м. Южне, за яким Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа мала право на примусове стягнення з ПАТ "Одеський припортовий завод" 5,2 мільярда гривень непогашеного основного боргу та 1,57 мільярда пені.

Про це повідомив в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

"За результатами розгляду касаційної скарги Фонду державного майна, Верховний Cуд скасував рішення суду міста Южний, за яким Ostchem Holding Limited (Остхем Холдінг Лімітед) мала право на примусове стягнення на території України з ПАТ "Одеський припортовий завод» 5,2 млрд гривень непогашеного основного боргу та 1.57 млрд нарахованої пені відповідно до арбітражного рішення Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма", - йдеться в повідомленні.

Трубаров зазначив, що, не погоджуючись із рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, Фонд подав до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ касаційну скаргу та клопотання про зупинення виконання ухвали Южного міського суду Одеської області. Постановою Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ухвали суду першої та апеляційної інстанцій скасовано, а справу направлено на новий розгляд.

Наприкінці липня відбудеться конкурс на обрання радника для приватизації Одеського припортового заводу, який запропонує шляхи вирішення токсичності боргових зобов'язань підприємства.

Як повідомлялося, Южний міський суд Одеської області своєю ухвалою від 6 березня 2017 рку задовольнив клопотання представника компанії Ostchem Holding Limited про визнання та надання дозволу на примусове виконання на території України часткового арбітражного рішення за згодою № 1 Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма від 25 липня 2016 року в справі про стягнення з ПАТ "Одеський припортовий завод" на користь компанії-позивача 5,24 млрд грн непогашеного основного боргу та 1,6 млрд грн неоспорюваної нарахованої пені, а також постановив видати виконавчий лист.

Источник: ukrinform.ua
Просмотров: 901 ]]>Печать]]>

В этом разделе: