Реклама "Премиум"
Дараган Ірина Миколаївна


Приватний нотаріус
Дараган Ірина Миколаївна

Южне, вул. Шевченко 1/2 (прим. “БТІ”)
т. (04842) 2 36 79, (095) 507 68 22
СБ та НД працюємо за домовленістю

Реклама "Премиум"
Школа скорочтения


Впервые в южном!
ШКОЛА СКОРОЧТЕНИЯ ДЛЯ ДЕТЕЙ
Хотите чтобы ваш ребенок стал успешным? Дайте ему шанс.

Южный, ул. Шевченко 4/4
(073) 16 78 371, (095) 42 54 754

Альянс Секьюрити
Реклама "Стандарт"

Чистка та Шиття


Чистка та Шиття
Прання та прасування сорочок
Ремонт одягу та взуття
Відновлення кожаних виробів

Южне, пр.Мира 19/3
(за магазином "Копійка")
т. (067) 487 43 49

Реклама "Стандарт"

Булавенко Валерия Вячеславовна - адвокат


Адвокат
Булавенко Валерия Вячеславовна

Южне, вул. Шевченко 4
т. (048) 735-51-32, м. (067) 488-68-23

Площадь Южный
Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама


Булавенко Валерия Вячеславовна - адвокат

МЕРТ ухвалив рішення, що дозволить забезпечити постачання газу на ОПЗ з ресурсу Нафтогазу

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ), яке здійснює корпоративне управління 100% акцій НАК «Нафтогаз України», сьогодні своїм наказом надало Нафтогазу згоду на вчинення правочину із заінтересованістю з Публічним акціонерним товариством «Одеський припортовий завод» (ОПЗ), а саме на укладення договору постачання природного газу на липень 2016 року в обсязі 45 млн куб. м газу та загальною вартістю 302,6 млн грн.

Відповідно до ст.71 Закону України «Про акціонерні товариства» даний договір є правочином, щодо якого є заінтересованість як для Нафтогазу, так і для ОПЗ, оскільки перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома є також головою наглядової ради ОПЗ.

Для підписання договору також необхідне рішення про надання згоди на вчинення правочину із заінтересованістю відповідного органу управління ОПЗ, а саме, наглядової ради підприємства.

Крім того, ОПЗ мав виплатити Нафтогазу 5,4 млн грн в рахунок погашення накопиченої заборгованості. Цю вимогу сьогодні було виконано.

За доступною Нафтогазу інформацією, сьогодні закінчується термін, протягом якого ОПЗ має надати Укртрансгазу підтвердження щодо наявності ресурсу газу. Згідно з вимогами кодексу газотранспортних мереж та чинного законодавства, якщо підприємство не укладе угоду з будь-яким постачальником, Укртрансгаз буде вимушений виконати дії з фізичного припинення постачання газу такому споживачу.

Після впровадження з 1 жовтня 2015 року нового законодавства, що регулює ринок газу, Нафтогаз почав розміщувати ціни на газ для промислових споживачів на своєму вебсайті. Угоди з ОПЗ провадяться з дотриманням вимог чинного законодавства та у відповідності до оприлюдненого прейскуранту за цінами, що діють для всіх промислових споживачів.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Просмотров: 880 ]]>Печать]]>

В этом разделе: