Реклама "Премиум"
Южный 3D - виртуальные туры и панорамы


Южный 3D
Виртуальные туры и панорамы
гостиниц, баз отдыха, развлекательных и торговых центров, кафе, ресторанов, салонов красоты, спортивных учреждений, квартир.

Yuzhny3D.com.ua
т. (098) 19-89-399

Реклама "Премиум"
Будем здоровы вместе


Розничная сеть аптек
«Будем здоровы вместе»
приглашает принять участие
в конкурсе на должность в г. Южный
"Заведующий аптекой" - оплата 10000 грн,
"Фармацевта" оплата труда 6000 грн
(093) 740 10 94, (093) 359 19 63

Альянс Секьюрити
Реклама "Стандарт"

Дараган Ірина Миколаївна


Приватний нотаріус
Дараган Ірина Миколаївна

Южне, вул. Шевченко 1/2 (прим. “БТІ”)
т. (04842) 2 36 79, (095) 507 68 22
СБ та НД працюємо за домовленістю

Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама


МЕРТ ухвалив рішення, що дозволить забезпечити постачання газу на ОПЗ з ресурсу Нафтогазу

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ), яке здійснює корпоративне управління 100% акцій НАК «Нафтогаз України», сьогодні своїм наказом надало Нафтогазу згоду на вчинення правочину із заінтересованістю з Публічним акціонерним товариством «Одеський припортовий завод» (ОПЗ), а саме на укладення договору постачання природного газу на липень 2016 року в обсязі 45 млн куб. м газу та загальною вартістю 302,6 млн грн.

Відповідно до ст.71 Закону України «Про акціонерні товариства» даний договір є правочином, щодо якого є заінтересованість як для Нафтогазу, так і для ОПЗ, оскільки перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома є також головою наглядової ради ОПЗ.

Для підписання договору також необхідне рішення про надання згоди на вчинення правочину із заінтересованістю відповідного органу управління ОПЗ, а саме, наглядової ради підприємства.

Крім того, ОПЗ мав виплатити Нафтогазу 5,4 млн грн в рахунок погашення накопиченої заборгованості. Цю вимогу сьогодні було виконано.

За доступною Нафтогазу інформацією, сьогодні закінчується термін, протягом якого ОПЗ має надати Укртрансгазу підтвердження щодо наявності ресурсу газу. Згідно з вимогами кодексу газотранспортних мереж та чинного законодавства, якщо підприємство не укладе угоду з будь-яким постачальником, Укртрансгаз буде вимушений виконати дії з фізичного припинення постачання газу такому споживачу.

Після впровадження з 1 жовтня 2015 року нового законодавства, що регулює ринок газу, Нафтогаз почав розміщувати ціни на газ для промислових споживачів на своєму вебсайті. Угоди з ОПЗ провадяться з дотриманням вимог чинного законодавства та у відповідності до оприлюдненого прейскуранту за цінами, що діють для всіх промислових споживачів.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Просмотров: 1012 ]]>Печать]]>

В этом разделе: