Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Южне відвідала угорська делегація, до візиту якої місто готувалося протягом тижня

Про  те що місто Южне відвідають іноземні гості стало відомо заздалегідь. Для того аби зустріти їх достойно перед комунальними службами було поставлено задачу зробити презентабельним зовнішній вигляд міста. На роботи з прибирання та покосу трави було задіяно понад сто працівників комунальних підприємств «Екосервіс», «Южтранс», «Ритуальні послуги» та «МЖКЦ».

Дмитро Любівий, заступник міського голови, начальник УЖКГ:
«У місті прибирається завжди, але тут був особливий випадок, тому що міський голова наполегливо попросив все привести порядок. Ми хотіли переконатися, що наші підприємства дійсно не дарма їдять свій хліб. Хотілося показати, що ми можемо в стислі терміни привести територію в порядок. У звичайному режимі це, звичайно, вимагало б більшого часу. Місто завжди буде прибиратися і воно буде чистим - ми цього прагнемо. І поступово ми технічно оснастили всі комунальні служби і вийдемо на нормальний режим роботи, коли у нас так буде кожного дня. »

В Україну делегація прибула в межах міжнародної угорсько-української інвестиційної та ділової конференції  «Doing business with Hungary», яка пройшла в Одессі 12 травня. У конференції взяли участь і южненські посадовці.

Володимир Новацький, южненський міський голова:
«Цей форум тривав два дні. Один день він проходив в місті Одесі, один день в місті Южному. В Одесі була зустріч на рівні бізнесу Одеського регіону та бізнесу Угорщини. Делегацію очолювали держсекретар Угорщини, посол Угорщини, президент торгово-промислової палати Угорщини і бізнесмени. Для нас це, звичайно ж, велика честь, що вони визначилися і по нашому місту і приїхали до нас. Тому що у нас є місто-побратим, з яким ми дружимо, це місто - Кьорменд. Звідти все починалося. Я думаю, що навіть, може бути, що ці відносини з містом Кьормендом і послужили тому що відбулася зустріч такої делегації в цілому в Одеському регіоні. »

Угорці побували на Одеському припортовому заводі та в адміністрації морського порту «Южний». Там делегацію зустріли представники южненської влади. До нашого міста гостей доставили в два етапи. На катері від ОПЗ до «Берелесу», а звідти на автобусі до Южного.

Екскурсію містом провів міський голова Володимир Новацький. Її маршрут вже став традиційним для презентації Южного. Делегація відвідала Палац культури «Дружба», спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» та готель «Еллада».

Останнім пунктом екскурсії стала набережна. Під час прогулянки містом гості активно фотографували об'єкти соціальної та культурної  інфраструктури міста. На останок делегацію запросили у кафе «Робін Бобін», де пригостили національною українською стравою - борщем.

Володимр Новацький розповів журналістам, що южненці співпрацюють з Угорщиною у декількох напрямках: культура, спорт, бізнес. Ще влітку 2015 року стало відомо, що угорські інвестори зацікавилися будівництвом яхт-клубу у нашому місті. Окрім того ведуться переговори, аби іноземні інвестори взяли участь у фінансуванні будинку для людей похилого віку та оснащенні палат міської лікарні сучасним електронним обладнанням. 

Текст, фото: Катерина Погребняк
Просмотров: 1989 ]]>Печать]]>

В этом разделе: