WellCafe

Напитки
Основное
Японское

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Альянс Секьюрити
Реклама

\"Южный


Южный 3D
Виртуальные туры и панорамы
гостиниц, баз отдыха, развлекательных и торговых центров, кафе, ресторанов, салонов красоты, спортивных учреждений, квартир.

Yuzhny3D.com.ua
т. (098) 19-89-399

Бесплатка — доска бесплатных объявлений в Украине
Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама


ОПЗ у 10 найбагатших державних підприємств України

Незважаючи на постійні розмови членів уряду про необхідність переведення державного сектору економіки України в приватні руки, у власності держави все ще залишається низка підприємств, які могли би стати ласими шматочками для приватного капіталу. 

Якщо взяти до уваги обіцянки про акціонування «Укрзалізниці» і жвавий інтерес великого бізнесу до ДПЗКУ та Одеського припортового заводу - цілком імовірно, що рано чи пізно частина з них таки перейде у приватні руки.

Рейтинг найбагатших державних підприємств природно очолює НАК «Нафтогаз України». Національна акціонерна компанія-оператор постачання газу щороку отримує 72,6 млрд грн чистого прибутку. На другому місці - «Енергоатом» із 23,2 млрд грн прибутку. Третю сходинку зі значним відставанням посіла «Південно-Західна залізниця». Загалом, у списку десяти найбагатших підприємств України 6 перебувають у віданні Мінінфраструктури, 2 - Міненерговугілля, і по одному - Мінагрополітики й Фонду Держмайна.

Источник «Слово і Діло»
Просмотров: 1876 ]]>Печать]]>

В этом разделе: