WellCafe

Напитки
Основное
Японское

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Реклама

\"Южный


Южный 3D
Виртуальные туры и панорамы
гостиниц, баз отдыха, развлекательных и торговых центров, кафе, ресторанов, салонов красоты, спортивных учреждений, квартир.

Yuzhny3D.com.ua
т. (098) 19-89-399

Бесплатка — доска бесплатных объявлений в Украине
Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Олександр Пресман в четвірці найбільших прогульників засідань Верховної Ради

За даними письмової реєстрації станом на 15 січня, перше місце за кількістю пропущених засідань Верховної Ради ділять четверо депутатів: Дмитро Добкін та Юрій Солод з "Опозиційного блоку", член "Економічного розвитку" Олександр Пресман та позафракційний депутат Костянтин Жеваго, що неоднарозово очолював антирейтинги прогульників у минулих скликаннях. Всі ці депутати пропустили 12 з 15 засідань Верховної Ради.

На другому місці - позафракційні депутати Дмитро Шенцев, Андрій Білецький та Михайло Добкін з "Опозиційного блоку". Ці депутати пропустили 11 з 15 засідань.

Нарешті, 10 з 15 засідань, за даними письмової реєстрації, пропустили Володимир Зубик з "Економічного розвитку" та позафракційний депутат Дмитро Ярош, який нещодавно назвав своє депутатство помилковим.

"З усіх депутатів, які, за цими даними, пропустили найбільше засідань, тільки Юрій Солод, Андрій Білецький та Дмитро Ярош не мають досвіду парламентської роботи, а, отже, можуть виправдатися своїм незнанням процедур. З "Опозиційного блоку", член "Економічного розвитку" Олександр Пресман і позафракційний депутат Костянтин Жеваго, що неоднарозово очолював антирейтинги прогульників у минулих скликаннях ", - зазначили експерти" Чесно ".

Закон "Про Регламент Верховної Ради України" вимагає від народних депутатів проходити процедуру письмової реєстрації. Згідно з законом, саме на підставі даних про письмову реєстрацію відбувається нарахування депутатської зарплатні. З усіх депутатів, які, за цими даними, пропустили найбільше засідань, лише Юрій Солод, Андрій Білецький та Дмитро Ярош не мають досвіду парламентської роботи, а отже, можуть виправдатися своїм незнанням процедур.

Источник Чесно
Просмотров: 1347 ]]>Печать]]>

В этом разделе: