Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Хроніка подій: як служба з надзвичайних ситуацій рятувала Южне (ВИДЕО)

Станом на 12 годину 21 січня знеструмленими залишаються 194 населених пункти Одеської області. Все ще залишається складною ситуація у м. Южне. Проводяться засідання районних комісій ТЕБ та НС щодо прийняття перших невідкладних заходів для стабілізації ситуації.

«Особливо складна ситуація склалася по місту Южне, де внаслідок падіння опор 110 кВт повністю знеструмлене місто, - зазначає заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Одеській області Віктор Губай. - З метою недопущення забруднення навколишнього середовища відходами з каналізації, від головного управління була задіяна електростанція 100 кВт, яка добу працювала у місті і забезпечувала роботу насосів з відкачування відходів у міській межі».

21 січня близько 11 години підрозділами ДСНС у м. Южне організовано підвіз технічної води жителям вул. Хімічна та проводяться роботи по відкачуванню води з каналізаційної системи.

Внаслідок несприятливих погодних умов на АТ «Одеський припортовий завод» вийшли з ладу 2-і з 4-х ліній електропостачання. Станом на 12 годину 21 січня проводяться роботи щодо виводу установок підприємств на черговий режим роботи.

Тривають роботи з відновлення електропостачання у знеструмленим населених пунктах, а також подачі води. На даний момент всі траси міста Одеси, обласного та державного значення знаходяться в нормальному стані, також на всіх трасах працює техніка «Облавтодор».

Усі підрозділи ГУ ДСНС України в Одеській області переведені в посилений варіант несення служби, в добовому режимі організована робота оперативно - мобільної групи. Подія знаходиться на контролі керівництва ГУ ДСНС України в Одеській області.

На ранок 22 січня внаслідок негоди (налипання мокрого снігу та поривчатого вітру) у північних та центральних районах Одеської області залишаються знеструмленими 146 населених пунктів (Роздільнянський р-н - 75, Іванівський р-н - 21, Комінтернівський р-н - 26, Біляївський р-н - 24 та м. Южне).

Рятувальниками міста Южний та Одеського припортового заводу організовано підвіз технічної води жителям міста Южне та відкачування води на каналізаційно-насосної станції за допомогою мотопомпи, де було відкачано понад 264 м3 води. Також для забезпечення роботи каналізаційно-насосної станції залучено електростанцію «ЕСД-100 кВт» Ізмаїльського зведеного загону.

На місце пригоди виїжджали заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Кураков та заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Губай. Відновлення електропостачання в м. Южне заплановано на 12 годину 22 січня.

О 16:48 годині відновлено електропостачання в м. Южне.

До ліквідації наслідків несприятливих погодних умов залучено:

  • 98 бригади ВАТ «Одесаобленерго», 273 працівників та 109 одиниць техніки;
  • 106 одиниці техніки та 193 працівників Служби автомобільних доріг.

«В Одеській області обіцяють похолодання та зниження температури до -10 -12 . У зв'язку з цим було проведено засідання оперативного штабу, - розповів заступник начальника ГУ ДСНС України в Одеській області Віктор Губай у м. Южне під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС, яке проходило під головуванням губернатора Одеської області Миколи Скорика. - Головам райдержадміністрацій було поставлено завдання, щоб у випадку зниження температури нижче 10 градусів морозу, працювали стаціонарні пункти обігріву для того, щоб населення, насамперед без певного місця проживання, могло зайти, погрітися, попити гарячого чаю. З нашого боку теж обговорені ці питання. Працюватимуть соціальні патрулі , які будуть проводити роботу серед населення, а також моніторити ситуацію».

У разі суттєвого пониження температури готові до залучення 8 пересувних та 4 стаціонарних пункти обігріву Головного управління, особовий склад підрозділів готовий до роботи у складі соціальних патрулів.

Підрозділи ГУ ДСНС області працюють в посиленому варіанті несення служби. Подія знаходиться на контролі керівництва ГУ ДСНС України в Одеській області.

Источник Відділ зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Одеській області
Просмотров: 2414 ]]>Печать]]>

В этом разделе: