WellCafe

Напитки
Основное
Японское

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Реклама

\"Южный


Южный 3D
Виртуальные туры и панорамы
гостиниц, баз отдыха, развлекательных и торговых центров, кафе, ресторанов, салонов красоты, спортивных учреждений, квартир.

Yuzhny3D.com.ua
т. (098) 19-89-399

Бесплатка — доска бесплатных объявлений в Украине
Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Тиждень знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах!

Під час проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах тематичним планом передбачені теми, що висвітлюють основні правила поведінки: у побуті, при експлуатації побутових електроприладів, під час збирання грибів, при виникненні пожежі в квартирі, під час грози, сильного вітру, шквалів, землетрусі, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, при виявленні маловідомих предметів.

Представниками Южненського МС ГУ ДСНС України в Одеській області загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста проведено відкриті уроки щодо правил поведінки та безпеки життєдіяльності. В дошкільних навчальних закладах крім бесіди щодо правил пожежної безпеки було проведено конкурс малюнків, у загальноосвітніх закладах під час уроку дітям у наглядній формі були показані відеофільми та в усній формі проведені заняття.

Також учням навчальних закладів була проведена екскурсія до підрозділу ДПРЧ-39 з демонстрацією рятувальних та технічних засобів, що стоять на озброєнні пожежної частини.

Діти зістались задоволені проведеним навчанням тижня знань щодо заходів безпеки свого життя!

 

Южненський МС ГУ ДСНС України в Одеській області
Просмотров: 1735 ]]>Печать]]>

В этом разделе: