Pizza & Steak

Меню
Pizza & Steak
Южный, пр.Мира 19

(068) 333 0 555

WellCafe

Доставка бесплатная от 150 грн
Самовывоз - 20 % - дополнительно к акциям
График работы с 11.00 до 22.00
instagram.com/wellcafe_rest

Напитки
Европейское
Японское
Детское
Устричное
Пицца

Wellcafe
Южный, ул.Приморская 11а
т. +38 (094) 955 7124

Квартира от строителей в новом доме
Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Вітаємо працівники Южненської міської студії телебачення «МИГ» з професійним святом!

Шановні працівники Южненської міської студії телебачення «МИГ»! Від імені Южненської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Воно об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів - всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян - право свободи слова.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об'єктивність у висвітленні подій. Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя нашого міста. Віримо, що ви й надалі докладатимете усіх зусиль для забезпечення об'єктивного інформування наших мешканців про суспільно-політичні, економічні та культурні події нашого міста.

Бажаємо вам творчих перемог, натхнення і процвітання, гарного настрою сьогодні та завжди. Нехай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими та не втрачайте своєї індивідуальності.

З повагою, Южненський міський голова В.М.Новацький

Просмотров: 1575 ]]>Печать]]>

В этом разделе: