Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Вітаємо працівники Южненської міської студії телебачення «МИГ» з професійним святом!

Шановні працівники Южненської міської студії телебачення «МИГ»! Від імені Южненської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Воно об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів - всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян - право свободи слова.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об'єктивність у висвітленні подій. Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя нашого міста. Віримо, що ви й надалі докладатимете усіх зусиль для забезпечення об'єктивного інформування наших мешканців про суспільно-політичні, економічні та культурні події нашого міста.

Бажаємо вам творчих перемог, натхнення і процвітання, гарного настрою сьогодні та завжди. Нехай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими та не втрачайте своєї індивідуальності.

З повагою, Южненський міський голова В.М.Новацький

Просмотров: 1614 ]]>Печать]]>

В этом разделе: