Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Ліквідована аміачна хмара, яка виникла внаслідок витоку аміаку в порту, загрози немає (ОБНОВЛЕНО)

12 жовтня о 17.33 сталася аварія на причалі № 3 порту Южний. При завантаженні південнокорейського судна «Газкалумбія» амміаком, стався прорив трубопровода. За попередніми даними, витекло близько 200 л аміаку, внаслідок чого утворилася аміачна хмара.

Одразу спрацювала система оповіщення.

Ремонтна бригада судна, в апаратах для захисту дихання, перекрила витік аміаку з трубопроводу. На місці події через три хвилини вже працювали співробітники ДПРЗ-1 ГУ ДСНС України в Одеській області на 3 одиницях техніки.

Рятувальники встановили два стаціонарних лафетних ствола та 20-ти метровий колінчатий підйомник для осідання аміачної хмари. На допомогу було направлено 5 одиниць техніки із м.Одеси і Южного. Зі сторони моря хмару осаджували три пожежних катери : «Іванов», «Базальт», «Яковцев» порту Южний. До ліквідації аварії підключились ВГСО Припортового заводу. О 18.30 хмару було осаджено, зараз проводяться регламентні роботи по ліквідації аварії - перевіряються та зтягуються всі фланцеві з'єднання. Жертв і постраждалих немає. Ситуація не загрожує персоналу порту та заводу, населенню м. Южний та Одеси. Штаб ліквідації аварії очолив головний інженер порту Віталій Ліпський. На місті працює мобільно-оперативна група ГУ ДСНС України в Одеській області.

Нагадаємо, декілька днів назад було проведено перевірку Припортового заводу комісією ДСНС України, в рамках комплексної перевірки стану цивільного захисту Одеської області, а раніше, в рамках навчань ДСНС України, відпрацьовано саме ліквідацію аварії з аміакопроводом на судні.

Источник Відділ зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Одеській області
Просмотров: 2859 ]]>Печать]]>

В этом разделе: