Югинвест
PREMIER

Дом у моря PREMIER

Отдел продаж: yuginvest.com
Южный, ул.Химиков 14 офис 5

+380 (66) 780 70 58

+380 (93) 973 88 55

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама

Реклама


Офіційний портал Новобілярського Молодіжного Центру

Молодіжний Центр Новобілярського селищного клубу – це серце творчої діяльності молодого покоління не тільки Новобілярскої селищної ради, але й розташованих неподалік селищ та міст.

Центр відкрив свої двері 16 жовтня 2008 року завдяки Кузьменко Світлани Петрівни, завідуючої цим селищним клубом. І вже два роки під її керівництвом та при підтримці Новобілярскої селищної ради й залучених спонсорів розвиває суспільні культурні та морально-етичні цінності, як у дітей, так і у дорослих.

За цей невеликий проміжок часу було проведено більш ніж 30 офіційних культурно-масових заходів при участі творчого колективу Молодіжного Центру та творчих осіб й колективів з інших селищ та міст, з якими ведеться активне співробитництво. Для різних вікових категорій було проведено понад 150 дискотечних програм, що порадували прихільників танцювальної музики якісними треками, загальний час яких склав більш ніж 50 000 яскравих та різноманітних хвилин від популярних виконавців з минулого та сучасних діджеєв.

Крім цього, разом з місцевими органами самоврядування, не раз проводилися акції по вбиранню, оновленню та благоустрію території клубу, озелененню місцевості, соціологічні роботи різного характеру, тощо.

На сьогодні Молодіжний Центр є одним із необхідних закладів та має немаловажне значення виховного та просвітительського характеру для суспільства.


Добавлено: 2013.08.08 Просмотров: 3198 Переходов: 149 Если ссылка нерабочая

В этом разделе: