Реклама "Премиум"
Южный 3D - виртуальные туры и панорамы


Южный 3D
Виртуальные туры и панорамы
гостиниц, баз отдыха, развлекательных и торговых центров, кафе, ресторанов, салонов красоты, спортивных учреждений, квартир.

Yuzhny3D.com.ua
т. (098) 19-89-399

Реклама "Премиум"
Будем здоровы вместе


Розничная сеть аптек
«Будем здоровы вместе»
приглашает принять участие
в конкурсе на должность в г. Южный
"Заведующий аптекой" - оплата 10000 грн,
"Фармацевта" оплата труда 6000 грн
(093) 740 10 94, (093) 359 19 63

Альянс Секьюрити
Реклама "Стандарт"

Дараган Ірина Миколаївна


Приватний нотаріус
Дараган Ірина Миколаївна

Южне, вул. Шевченко 1/2 (прим. “БТІ”)
т. (04842) 2 36 79, (095) 507 68 22
СБ та НД працюємо за домовленістю

Реклама

Ошибка в тексте?
Выделите ее мышкой.
И нажмите Система Orphus
Реклама


Телефонний довідник южненськой міськой ради

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК ЮЖНЕНСЬКОЙ МІСЬКОЙ РАДИ.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 
П.І.Б. Посада Робочий телефон
Новацький Володимир Миколайович Міський голова 2-15-25
Чухрай Аріна Сергіївна Секретар приймальні 2-16-68 (ф)
Любівий Дмитро Валерійович Секретар ради 2-13-58
2-27-18 (пр)
Параскевич Юрій Владиславович  Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 2-56-73
Шегіда Лариса Георгіївна Керуюча справами міськвиконкому 2-46-45 (ф)
Поляков Ігор Валерійович
Радник міського голови 2-27-21 (ф)
ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ
Клімова Вероніка Леонідівна Начальник відділу 2-15-65
Степанець Наталя Петрівна Головний спеціаліст відділу 2-13-58
ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ
Денов Григорій Васильович Начальник відділу 2-50-94
Андрюшко Ірина Ярославівна Головний спеціаліст 2-15-65
Галер Єлізавета Степанівна
Спеціаліст 1 категорії 2-15-65
ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ
Борисенко Марина Володимирівна Начальник відділу 2-15-33
Єрьомова Ілона Анатоліївна Головний спеціаліст відділу 2-15-33
Полякова Ганна
спеціаліст 1 категорії відділу 2-15-33
Харкавенко Олена Леонідівна Головний спеціаліст відділу 2-15-33
ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ
Чертіліна Галина Вікторівна Начальник відділу 3-10-96
Граматікакі Ірина Олександрівна Головний спеціаліст відділу 3-10-96
Шаповаленко Ольга Анатолівна Головний спеціаліст відділу 3-10-96
СЛУЖБА ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Марковський Віктор Миколайович Начальник служби 2-50-96
Марковська Світлана Іванівна Вахтер-охоронник 2-50-96
Клінцова Лариса Михайлівна Вахтер-охоронник 2-50-96
Смолянська Тетяна Гаврилівна Вахтер-охоронник 2-50-96
Кравчинська Валентина Михайлівна Вахтер-охоронник 2-50-96
Березівська Олександра Григорівна Прибиральниця 2-50-96
Черкашина Зінаіда Леонідівна Прибиральниця 2-50-96
Березін Дмитро Вікторович Водій
Соловйов Микола Михайлович Водій
Голуб Ніна Михайлівна Двірник 2-50-96
МІСЬКИЙ АРХІВ
(вул. Хіміків,8)
Тетенко ВалентинаФедорівна Начальник 2-21-45
ВІДДІЛ ОБОРОННОЇ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ
(вул. Хіміків,8)
Мельник Антон Мартирович Начальник відділу 2-45-34
Кравчук Іван Петрович Головний спеціаліст 2-45-34
Кравченко Валентина Іванівна Спеціаліст І кат. 2-45-34
ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ
Білоконь Оксана Олегівна
Начальник відділу 2-15-41 (пр.)
Шевченко Людмила Сергіївна Заступник начальника відділу 2-15-41(пр.)
Сівак Світлана Григорівна Головний спеціаліст 2-15-41 (пр.)
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Косачов Андрій Леонідович Начальник відділу 2-17-29 (пр.)
СЕКТОР З РОЗПОДІЛУ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛА
Силантьєва Інга Анатоліївна Начальник сектору 2-28-44 (внутр.)
ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТРАТОР
Усатенко Сергій Володимирович Державний реєстратор 2-25-75
ДЕРЖАВНИЙ АДМІНІСТРАТОР
Вакансія  Адміністратор 2-56-74
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ
Харитонова Валентина Павлівна Начальник управління 3-28-71
Висоцька Анна Василівна Головний Спеціаліст 2-56-73
Струбицька Ольга Сергіївна Заст. нач. упр.-нач. від. аналізу та прогнозування СЕР 3-02-42
Друмов Вадим Константинович Заст. нач. упр.-нач. від. зовнішніх зв'язків, інвестицій та туризму 3-02-42
Філатова Алеся Михайлівна Гол. спец. відділу аналізу та прогнозування СЕР- 3-02-42
Чебан Світлана Іванівна Нач. від. розвитку підприємництва та споживчого ринку 2-09-90
Александрова-Литвак Тетяна Анатолівна Гол. спец. від. розвитку підприємництва та споживчого ринку з ПЗПС 2-09-90
Шемчук Ірина Петрівна Головний спеціаліст 2-09-90
ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Паскаль Людмила Володимирівна Начальник управління 2-10-86
2-47-44
Лінг Тетяна Володимирівна Заст. нач. фінуправлвння -нач.відділу організації фінансування та виконання місцевого бюджету 3-08-83
Шевцова Антоніна Петрівна Заст. нач. відділу організації фінансування та виконання місц. бюджету 3-01-18
Паничик Світлана Миколаївна Гол. спец. відділу бухгалтерського обліку 3-01-18
Новокрещенова Тетяна Сергіївна Нач. від. бухгалтерського обліку-головний бухгалтер фінуправління 3-01-18
Гоцуляк Ольга Володимирівна Провідний спеціаліст від. орг. фін-я та виконання місцевого бюджету 3-08-83
Багрянцева Олена Віталіївна Заступник начальника відділу планування та економічного аналізу місцевого бюджету 2-47-44
Куца Олена Павлівна Гол. спец. від.організації финансування та вик.міс.бюджету 3-08-86
Сізікова Євгенія Сергіївна Нач. від. аналізу та фінансув. Підприємств комун. власності 2-47-44
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
(пр. Леніна, 26)
Монастирська Наталя Володимирівна  Начальник управління праці та соціального захисту населення 2-44-66
Шумейко Анастасія Олександрівна Заст. начальника управління - начальник відділу праці 2-44-66
Мамай Дарія Валеріївна Гол. спец. з питань охорони праці та атестації роб. місць відділу праці 2-44-66
Андрухів Наталя Миколаївна Гол. спеціаліст відділу праці 2-44-66
Шендерей Алла Іванівна Начальник відділу надання соціальної допомоги 2-43-97
Кишлару Ганна Григорівна Гол. спец. від. надання соціальної допомоги 2-43-97
Гринько Олена Володимирівна Начальник відділу бухгалтерського обліку - головний бухгалтер 2-21-46
Колосовська Юлія Анатолівна Спеціаліст 1 категорії від. надання соціальної допомоги 2-43-97
Мартиненко Олена Володимирівна Головний спеціаліст відділу надання соціальної допомоги 2-43-97
Шинкарук Олена Миколаївна Спеціаліст відділу надання соціальної допомоги 2-43-97
Алтухова Олена Володимирівна Нач. від. бухг..обліку та звітності - гол. бухгалтер 2-21-46
Кошелєва Альона Анатоліївна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності 2-21-46
Возьянова Олеся Сергіївна Спеціаліст 1 категорії відділу бухг. облику та звітності 2-43-97
Мальченко Людмила Костянтинівна Головний державний соціальний інспектор 2-43-97
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ
Наконечна Майя Петрівна Начальник управління 3-04-86
Цюпік Юлія Сергіївна Спеціаліст управління ОКСМП 2-17-28
2-15-49
Сімченко Світлана Валентинівна Заст. нач. -начальник відділу освіти 2-34-24
2-15-49
Тітовська Майя Миколаївна Головний спеціаліст відділу освіти 2-15-49
Бикодорова Альфія Демьяновна Начальник відділу сім'ї та молоді 2-27-20
Тарасова Лідія Степанівна Начальник служби у справах дітей 2-50-95
Ружицька Наталя Григорівна Спеціаліст І категорії служби у справах дітей 2-50-95
Ворожбіт Віра Іванівна Головний спеціаліствідділу освіти 2-15-49
Конопацька Надія Дмитрівна Начальник відділу культури 3-03-84
Чижевська Євгенія Петрівна Спец. 1 категорії від. освіти 2-15-49
Богуш Віктор Іванович Голова міського спорткомітету 2-09-82
ФОНД КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА
Яценко Вадим Петрович В.о.Голови ФКМ 2-50-89
Лис Людмила Олександрівна Головний спеціаліст -головний бухгалтер ФКМ 2-50-89
Осадчук Віра Іванівна Головний спеціаліст з питань приватизації 2-50-89
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
(вул. ПРИМОРСЬКА,11)
Єлінська Тетяна Володимирівна Начальник УЖКГ 2-12-90

Спеціаліст УЖКГ 2-12-90
 
Заступник начальника - начальник виробничо-технічного відділу УЖКГ 2-12-98
Павленко Марина Олександрівна Головний спеціаліст виробничо-технічного відділу УЖКГ 2-12-98
Гнєушева Наталя Валеріївна Начальник фінансово-економічного відділу УЖКГ 2-17-27
Іванчевська Марина Володимирівна Головний спеціаліст - бухгалтер фінансово-економічного відділу УЖКГ 2-17-27
Павлова Катерина Михайлівна Спеціаліст ІІ категоріїфінансово-економічного відділу УЖКГ 2-17-27
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
Оришака Сергій Миколайович
Начальник управління 2-56-66

Заступник начальника управління - начальник відділу 2-27-19
Бабич Жанна Василівна Начальник відділу з пит. земельних відносин 2-23-58
Кулькова Людмила Олександрівна Провідний спеціаліст від. з пит..зем.відносин 2-27-19
Комісаров Дмитро Олексійович Головний спеціаліст бухгалтер 2-27-19
Тимашкова Зоя Валеріївна Начальник відділу екології та інспекції з благоустрою 2-28-44
Чайківська Оксана Володимирівна Головний спеціаліст від. екології - геодезист УАМ 2-27-19
Безушко Іван Дмитрович Нач. інспекції державного архітектурного будівельного контролю 702-35-06
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА
(вул. Приморська, 11)
Маврін Сергій Олександрович Начальник управління 3-15-02
Губка Олександр Юрійович Заступник начальника управління - начальник відділу технічного нагляду 3-15-02
Копієвський Вадим Сергійович
Головний спец. від. тех.. нагляду 3-15-02
Полусмяк Інна Вікторівна Начальниквідділу бухгалтерського обліку - головний бухгалтер 3-15-01
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
Лиманський Роман Васильович Головний лікар міста 3-52-00 (пр.)
3-52-01

 

Опубликовано: 2011.10.26 Просмотров: 4096 ]]>Печать]]>